Punkty odbioru w Polsce

Wypożyczalnia aut. Punkty odbioru w Polsce

Chcesz spędzić urlop lub masz podróż służbową do jednego z polskich miast? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Nasza wypożyczalnia aut to miejsce, w którym każdy zainteresowany znajdzie samochód idealny dla siebie. Bogata flota RentCars.pl to szeroki wybór różnych modeli z różnym wyposażeniem. Oferujemy nie tylko samochody osobowe ale także siedmio- i dziewięcioosobowe vany oraz busy. Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta.

Nasze punkty odbioru znajdują się w kilkudziesięciu polskich miastach, między innymi w: Białymstoku, Bytomiu, Cieszynie, Chorzowie, Żywcu, Nowym Sączu, Nowym Targu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Jarosławiu, Częstochowie, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Katowice, Włocławek czy Zabrze. Oprócz tego nasze wypożyczalnie aut znajdują się na każdym lotnisku.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia jednego z naszych punktów odbioru: Mielec, Mysłowice, Nowy Targ, Olsztyn, Piotrków Trybunalski czy Piła. Pracownicy Biura Obsługi Klienta z pewnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Poznaj naszą pełną ofertę i ciesz się możliwością bezpośredniej podróży z lotniska prosto do wybranego miasta.