Wypożyczalnia samochodów RentCars – oddział Rzeszów

Tani wynajem aut w Rzeszowie

Rzeszów wypożyczalnia samochodówWypożyczalnia samochodów RentCars.pl ma swoje oddziały w całej Polsce. Dziś chcielibyśmy przybliżyć wam funkcjonowanie oddziału w Rzeszowie. Wypożyczenie samochodu w tym mieście, to wspaniały pomysł na zwiedzenie pięknego Podkarpacia.

RentCars.pl w Rzeszowie posiada dwa oddziały. Jeden na terenie miasta, a drugi na lotnisku Rzeszów-Jasionka. Wypożyczalnia obsługuje klientów, którzy chcą wynająć samochód na terenie Rzeszowa. Oddział jest do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 17:00.

Do dyspozycji jest około 50 samochodów w różnej klasie i z różnym wyposażeniem. Dbamy, aby nasza flota była wzbogacana o nowe samochody z dogodnym dla klienta wyposażeniem. W ofercie znajdują się samochody w klasie A i B, ale także compact oraz vany, samochody 7- i 9-osobowe, a nawet auta dostawcze.

Lokalizacja biura na lotnisku w Jasionce to wspaniałe udogodnienie dla klientów. Zaraz po wylądowaniu, w terminalu można odebrać kluczyki do zarezerwowanego wcześniej samochodu i wyruszyć na podbój Podkarpacia.

Parkowanie w Rzeszowie

Podróżując po Rzeszowie warto wcześniej zapoznać się z przepisami dotyczącymi parkowania. Od stycznia 2016 r. w centrum miasta obowiązuje dwie strefy płatnego parkowania.

Pierwsza strefa obejmuje teren ścisłego centrum Rzeszowa i oznaczona jest kolorem niebieskim,. Pierwsza godzina postoju kosztuje 2 zł, druga godzina – 2,40 zł, trzecia – 2,80 zł, a czwarta – 2 zł. Maksymalny czas postoju w strefie niebieskiej wynosi 4 godziny. Po tym czasie trzeba odjechać lub przedłużyć postój.

Druga strefa obejmuje obszar położony nieco dalej od centrum miasta i oznaczona jest kolorem pomarańczowym. Cennik jest bardzo prosty, każda godzina parkowania kosztuje 2 zł. Płatne parkowanie obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Opłaty można dokonać w parkomatach gotówką, kartą lub też za pomocą telefonu komórkowego. Nowością niespotkaną często w innych miastach są tutaj tablice świetle, które pokazują informacje o tym, ile jest wolnych miejsc w danej części strefy.

Chcesz wynająć samochód w Rzeszowie? Sprawdź nasze punkty: