Urlop za granicą – skorzystaj z naszej wypożyczalni

Pierwsze promienie słońca i wyższe temperatury sprawiły, że coraz więcej osób zaczyna myśleć o wakacjach i rezerwuje wymarzony urlop za granicą. Słoneczne Włochy, piaszczyste plaże Grecji lub Hiszpanii przyciągają co roku mnóstwo turystów także z Polski.

Czy jednak wykupując wycieczkę lub organizując podróż na własną rękę pomyślałeś w jaki sposób będziesz się poruszał? Nie w każdej miejscowości można liczyć na komunikację miejską i nie wszędzie jest ona dobrze zorganizowana.

Dlatego też bardzo dobrym pomysłem może być wynajem auta za granicą, zwłaszcza, że nasze wypożyczalnie samochodów znajdują się w zasadzie na każdym lotnisku i w większym mieście.

Szczególnie zadowoleni będą turyści wyjeżdżający do Włoch, Hiszpanii i Grecji, gdyż tam zlokalizowane są nasze wypożyczalnie. Posiadamy oddziały m.in. na Gran Canaria, Kos, Korfu, w Atenach czy w Palmie.

Ceny za wynajem samochodu w Atenach czy w Cagliari albo na Kos są zbliżone. Korzystając z naszej wyszukiwarki sprawdzimy wszystkie dostępne pojazdy w danej lokalizacji i wybierzemy taki, który najbardziej nam odpowiada.