Auto suchen
Bewertungen von unseren Kunden
Obsluga na dobrym poziomie. Wszystko przebiegało sprawnie i szybko. Auto trafiło mi się nowe z przebiegiem 10km. Polecam
Witam
Gorąco polecam
Już nie pierwszy raz otrzymuje samochód wyższej klasy niż rezerwowalam
Bardzo miło i sprawnie przeprowadzana obsługa. Nie mam żadnych zastrzeżeń i uwag. Polecam z czystym sumieniem.
Kolejny raz jestem bardzo zadowolony z wynajmu. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Wrócę jeszcze na pewno :)