Auto suchen
Bewertungen von unseren Kunden
Obsługa na poziomie 0!!!Tak nie profesjonalnej firmy jeszcze w życiu nie spotkałam.O tym że auta nie dostanę zostałem poinformowany 40 minut przed lądowaniem samolotu drogą email w czasie gdy nie miałem dostępu do internetu i możliwości sprawdzenia email.Nikt nie pofatygował się żeby do mnie zadzwonić i zaproponować jakiś inny samochód.Zostałem bez samochodu natomniast pan podpisany pod potwierdzeniem rezerwacji nie raczył odebrać telefonu.Totalnie niepoważne traktowanie ludzi.Napewno będę oomijać tą firmę szerokim łukiem i innym równiież odradzam korzystania z usług tej pseudowypożyczalni
Jestem zadowolona ze wszystkiego przyszlym razem zamierzam wynajac jeszcze wieksze auto, poniewaz majac czteroosobowa rodzine walizki miescily sie z wielkim trudem. Juz drugi raz korzystalam z Waszych uslug i na pewno w przyszlosci zwroce sie do Was ponownie. Polecam!
Super kontak oraz obsluga. Auto podstawione w zawrotnym tempie, formalnosci to czysta pryjemnosc. Bardzo mila obsluga. Zwrot auta rowniez blyskawiczny.
Z czystym sumieniem moge wszytkim polecic.
Sam skorzystam napewno nastepnym razem.
Pozrawiam