Auto suchen
Bewertungen von unseren Kunden
Mila i fachowa obsluga. Personel nastawiony na rozwiązywania problemów, a nie ich generowanie. Na pewno jeszcze skorzystam.
Polecam !
Wypożyczam Samochód w tej firmie już chyba piąty,raz i tak na prawdę,nigdy nie miałem problemów ani z obsługą,ani z samochodem. Mały minusik,to brak biura na lotnisku
wypozyczalem autko po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolony polecam
szybka obsluga pomimo braku biura
autko nowe
Korzystając z usług Rentcars .pl ,dziekuje bardzo za punktualność ,doskonała jakość samochodu ,uprzejmość .
Ewa Halat
Nie polecam tej wypożyczalni nikomu miał być samochód kombi dostałem zwykły miała być podmianka pojechałem specjalnie pod lotnisko nikt nie odebrał nawet telefonu zwykli naciągacze.