Cerca una macchina
Recensioni dei nostri clienti
Auto ok. Obsługa przez pana z Toleo profesjonalna i sympatyczna. Firma elastyczna odnośnie szczegółów odbioru i zwrotu auta. Polecam!!!
Jesteśmy bardzo zadowoleni obsluga bardzo miła ,wszystkie formalności zrealizowane szybko i bez problemow , samochod bez zarzutów.Polecamy wszystkim !