Search for a car
Reviews from our customers
Samochód wyższej klasy jak zarezerwowałam,czysty ,pan który dostarczył samochód miły i pomocny skorzystam po raz kolejny
Zbyt długie czekanie na wydanie auta. Czekanie na terminal bo pan z obsługi przy wydawaniu niemiał przy sobie.
Dostałem nowa audi a5 zamiast Mercedesa ale była to bardzo wartosciowa zamiana kontakt fantastyczny jak i przebieg odbioru i zdania samochodu gorąco polecam
Dziękujemy ! Dolcar2026-03-21
Bardzo miła i sprawna obsługa. Wszystko poszło super ! Auto zgodne z wynajmem, czyste i gotowe do jazdy.
Oby było więcej takiej miłej i życzliwej obsługi!!