Recherche de voiture
Commentaires de nos clients
Wynajem przebiegł bez problemów, auto otrzymałem na czas.
kierowca był pomocny i kontaktowy
auto prawie nowe - nie takie jak rezerwowałem ale było fajne
przy zwrocie bez problemów
proces szybki i sprawny
5.0
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-06-23
Witam. Rezerwowalem samochod Toyota CHR lub podobny. Otrzymalem Hyundai i30 kombi. Pod żadnym wzgledem nie jest to podobny samochód. Zaplacipem za crossovera a otrzymalem kombi. Pozdrawiam
4.3
Dziękujemy za opinię i przepraszamy za niedogodność związaną ze zmianą auta - poprawimy się! :) zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-06-19
Udało się otrzymać samochód wyższej klasy niż zamawiany więc ++
5.0
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-06-19
Wypozyczalnia super autko piekne nowe tylko zastrzezenie przy zdaniu auta bylem umuwiony 3.50 niestety pan przyjechal 4.30 przez co mialem stresa zeby zdazyc na samolot
4.0
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-06-19
Bardzo miła i dobra obsługa.
5.0
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-06-19
Samochód był perfekcyjny oszczędny i wygodny jestem z niego bardzo zadowolony
Ale punktualność i miejsce odbioru samochodu ma dużo do życzenia
Po przylocie z Kanady myślałem że samochód odbiorę przy lotnisku a nie na parkingu gdzie musiałem ściągnąć walizki i spóźnienie było 30 minutowe
Po drugie odbiór auta nie ustalone miejsce
Odbierający dzwoni do mnie minutę przed czasem odbioru
Ja już czekam na lotnisku W miejscu kiss and fly zaraz mam odprawę a muszę szukać stacji BP
Następnym razem prosił bym o skonkretyzowanie miejsca pobrania i odbioru i będzie wszystko Ok
Dziękuję za wasz serwis będę polecał
Artur Pachol
4.0
Otrzymałam auto gorszej klasy niż zarezerwowane. Komentarz dostawcy? Proszę składać reklamację.
Polityka paliwowa - 75% baku zamiast całości. Zagapiłam się i oddałam w pełni zatankowane auto. Gdy zapytałam jak rozliczymy fakt, że oddałam 1/4 baku więcej, dostawca skomentował - proszę składać reklamację.
Oddanie auta w innym miejscu niż umówione. Komentarz dostawcy? Proszę mnie podrzucić.
Co za porażka. Oczywiście reklamację będę składać.
1.0
Dziękujemy, przeanalizujemy cały proces wydania tego auta oraz przedstawimy propozycję rekompensaty. Przepraszamy za niedogodności i postaramy się aby w przyszłości nie miały one miejsca. Pozdrawiamy Zespół MM Cars Rental MM CARS RENTAL2026-06-15
Serdecznie polecam tę wypożyczalnię. Wynajmowałem Citroëna C5 Aircross na ponad 3 tygodnie i jestem bardzo zadowolony z całej usługi. Samochód był czysty, komfortowy, zadbany i przez cały okres wynajmu spisywał się bez najmniejszych problemów.
Dużym plusem była możliwość odbioru auta w Bydgoszczy i zwrotu w Rzeszowie, co bardzo ułatwiło mi podróż. Cały proces wynajmu oraz zwrotu przebiegł sprawnie, szybko i bez żadnych komplikacji.
Obsługa była profesjonalna, miła i pomocna na każdym etapie. Widać, że firma dba o klienta i jakość swoich usług. Z czystym sumieniem polecam i na pewno skorzystam ponownie przy kolejnej okazji. Dziękuję za świetną obsługę!
5.0
Bardzo dziękujemy za opinię, to dla nas budujące i motywuje nas do dalszego rozwoju. Pozdrawiamy! :) MM CARS RENTAL2026-06-14
Hola, todo fui súper bien, lo recomiendo. La empresa cada momento se preocupa por todo . Coche nuevo, poco kilómetros , limpio .
5.0
¡Gracias, nos anima mucho! :) MM CARS RENTAL2026-06-13
Wszystko dobrze ale nie bylo Golfa :(
Byla Toyota Corolla :|
Ale i tak Nie bylo zle.
Cena ok
5.0
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-06-11