Cerca una macchina
Recensioni dei nostri clienti
Samochód był brudny. Z zewnątrz bardzo, w środku chyba ktoś udawał, że sprzątał. Pan, który podstawił samochód próbował nam wmówić że auto było myte. Przedstawiciel wypożyczalni nie podjechał na lotnisko, powiedziano nam, żeby podejść na stację benzynowa, z resztą to samo było przy oddawaniu samochodu. Choć tu było ciekawiej, bo pan kazał podjechać na stację BP w Poznaniu a samochód był do zwrotu w Krakowie.
Samochód sam w sobie rewelacja. Choć niezbyt przygotowany do trasy. Brak płynu w spryskiwaczach. Jeśli chodzi o cenę, to są sporo tańsze wypożyczalnie dostępne i wydaje się, że dużo bardziej doświadczeni.
3.0
Dziękujemy, ciągle pracujemy nad jakością i dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości był Pan zadowolony :) MM CARS RENTAL2026-01-25
Samochód to Toyota Yaris Cross w hybrydzie. Samochód ok ale jak zwykle miał być inny (cena do jakości). Trochę spóźnienia kierowcy przy oddaniu ale i tak ok. Zima. Zrozumiałe.
4.3
Dziękujemy, ciągle pracujemy nad jakością i dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości był Pan zadowolony :) MM CARS RENTAL2026-01-25
new car and favorable conditions
5.0
Dziękujemy i zachęcamy do kolejnych rezerwacji u nas :) MM CARS RENTAL2026-01-25
This is my second visit to Poland. The car is almost new and exactly as I ordered, and the staff is helpful. There were no problems returning the car. They were there when we agreed.
5.0
Dziękujemy i zachęcamy do kolejnych rezerwacji u nas :) MM CARS RENTAL2026-01-25
Niestety trudno było odebrać auto - nikt nie odbierał telefonu - biegaliśmy z bagażami dookoła lotniska w Katowicach szukając opisanego miejsca odbioru auta ponoć obok stacji kolejowej - czekaliśmy ponad godzinę, aby odebrać samochód.
Tak samo niejasne były wytyczne oddania auta na lotnisku w Krakowie - raczej będę unikać korzystania z MMCarsRental.
3.0
Dziękujemy, ciągle pracujemy nad jakością i dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości był Pan zadowolony :) MM CARS RENTAL2026-01-25
Jezeli chcecie miec problemy - skorzystajcie z tej wypozyczalni.
Do dnia dzisiejszego nie otrzymalem zwrotu depozytu.
Przy odbiorze i zwrocie auta nie bylo nikogo w salonie o umowionych godzinach (17:00 / 7:30). Nie bylem sam - obok mnie czekala rowniez pani, ktora spedzila tam okolo godzine. Udalo sie jej skontaktowac z obsluga tylko dlatego, ze podalem jej numer do pracownika, ktory przypadkowo zadzwonil do mnie, myslac, ze jestem innym klientem majacym wlasnie oddac auto. Pani zostawila kluczyki, ale ja nadal musialem czekac. Sam musialem dzwonic do obslugi, aby dowiedziec sie, co sie dzieje. Przez telefon bylem przepraszany i zapewniany o znizce na wypozyczenie oraz samochodzie wyzszej klasy. W praktyce mialem zarezerwowanego CHR-H, a otrzymalem Corolle Hybrid - auto tej samej klasy i w tej samej cenie. Zadnych obiecanych korzysci nie dostalem.
Odbior auta opoznil sie o okolo 1,5 godziny. Przy zwrocie sytuacja byla podobna. Dzien wczesniej musialem przypomniec obsludze, ze rano oddaje auto. Zostalem zapewniony, ze ktos bedzie obecny, a gdyby nikogo nie bylo - mam zostawic samochod przy Oplu, z kluczykami na tylnym kole. Nastepnego dnia na miejscu znow nie bylo obslugi. Z powodu koniecznosci samodzielnego sporzadzenia dokumentacji, co zajelo mi znacznie wiecej czasu niz z pracownikiem, spoznilem sie do pracy.
Samochod byl sprawny technicznie, ale mam powazne zastrzezenia do stanu ogumienia. Z przodu opony byly na granicy zuzycia. Bylem w gorach, gdzie panowaly zimowe warunki, i zauwazylem, ze auto jest niebezpieczne - szczegolnie ze byly to opony wielosezonowe, ktore juz na starcie sa przecietne zima, a w takim stanie nadaja sie do wymiany. Z tylu opony byly w dobrym stanie, ale roznica byla wyrazna. Na plaskim, lekko zasniezonym parkingu samochod wymagal calkowitego odsniezenia, aby dalo sie go zaparkowac, a przy predkosci okolo 50 km/h prowadzil sie bardzo niestabilnie.
Uwazam, ze takie auto nie powinno byc wydawane klientowi do uzytku.
Co wiecej, powyzsza informacja zostala przeslana na numer telefonu osoby wydajacej mi auto, do kierownika oraz na ich oficjalny adres e-mail. Nie ustosunkowali sie do niej w zaden sposob.
1.7
Dziękujemy, ciągle pracujemy nad jakością i dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości był Pan zadowolony :) MM CARS RENTAL2026-01-25
Super obsługa ;)
5.0
Dziękujemy i zachęcamy do kolejnych rezerwacji u nas :) MM CARS RENTAL2026-01-25
Avto, nov, čist in dober. Čeprav smo rezervirali večjega in SUVa, smo dobili manjšega, kar je bilo malo moteče za 4 člansko družino. Vendar smo se prilagodili za 4 dni. Žal pa morem servis kjer smo avto rezervirali pokritizirati, ker nismo prejeli nikakršnih nabodih, tudi ko smo poslali mail in vprašali, kako je postopek prihoda do njih, nam nihče ni odgovoril. Čakali smo na letališču cca 1h, in ni bilo prevoza od letališča do mesta prevzema avta, ob prihodu, smo na mrazu čakali cca še 30 min, ker je bil pred nami še drugi kupec, ko smo prišli na vrsto, smo mogli po avto cca 10min stran, tako, da avto sploh nas ni čakal na mestu prevzema. Ob vračilu avta, najemna-avtohiša, sploh ni pogledala avta, rekel nam je da to pogledajo potem in dobimo na mail.
4.0
Dziękujemy, ciągle pracujemy nad jakością i dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości był Pan zadowolony :) MM CARS RENTAL2026-01-25
coż nie była to toyota ale nawej lepiej bo był Hyundai , taki sam jak 3 dni wczesniej mi ukradli,
auto nie zatankowane do pełna ale ja oddałem z pełnym zbiornikiem,
mały mankament bo po wyjechaniu na miasto odwzwał sie czujnik cisnienia powietrza w kole tylnim, uzupełniłem ale w poniedziałem był widoczny spadek ale jeszcze w normie i to zgłosiłem podczas zwrotu pojazdu.
Na pewno skorzystam ponownie szczególnie z tego pojazdu
5.0
Dziękujemy i zachęcamy do kolejnych rezerwacji u nas :) MM CARS RENTAL2026-01-25