Пошук автомобіля
Відгуки клієнтів
Samochodu wogole nie podstawiono na lotnisko, po godzinie rozmów przez telefon przedstawiciel firmy zaproponował podstawienie samochodu na następny dzień,omijać target auto
Miła, rzetelna obsługa, wszystko w najlepszym porządku. Samochód sprawny, czysty i pachnący. Zdecydowanie polecam tę wypożyczalnię.
To jest FIRMA dla KLIENTA!!! Gotowa w dzialaniu na jego potrzeby i nie przewidziane okolicznosci.Elastyczna, a przy tym grzeczna i kulturalna. Tak trzymajcie!!!
chcialem renault clio, a dostalem opla corse. co prawda byl on nowy, ale ze przestazalym technologicznie i slabym silnikiem.
mimo wszystko jestem z uslugi zadowolony i nastepnym razem skorzystam z waszego posrednictwa, bo lepszej oferty raczej nie znajde. pozdrawiam gezegorz.
Wszystko było ok po za tym, że broker źle zaznaczył miesce odbioru auta. Dopiero po telefonicznej rozmowie auto zostało podstawione w wyznaczone miejsce.
Bardzo niemiły i arogancki czlowiek który odbierał samochód odemnie. Napewno nie wynajmę samochodu w tej firmie. Rozczarowana!!!!!!
Bardzo niemiła i arogancka to była podpita Pani która krzyczała na cały parking "złodzieje i oszuści" przy zdaniu pojazdu ponieważ okazało się że jest przerysowana maska a Pani kaucja została zwrócona, Cóż też rozczarowani że Polacy po 2 latach pobytu poza granicami naszego kraju zapominają o elementarnych zasadach dobrego wychowania. Oby jak najmniej takich klientów . Eurocar2014-07-03