Wynajem auta Ford Focus

Nowy Ford Focus w naszej wypożyczalni!

W ostatnim czasie wzbogaciliśmy naszą flotę pojazdów m.in. o nowego Forda Focusa. Tym razem jest to Ford Focus EcoBoost o pojemności silnika 1.0, mocy 125 KM, wyposażony w:

  • elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka,
  • elektryczne szyby,
  • podgrzewane fotele,
  • podgrzewaną przednią szybę.

wynajem-auta-onlineChociaż nie imponuje pojemnością, silnik tego Forda został nagrodzony w konkursie “International Engine of the Year 2012”, zdobył również tytuł “Najlepszy nowy silnik” i “Najlepszy silnik poniżej 1.0 litra”, przyznawany pod patronatem Engine Technology International.

Auto jest bardzo ekonomiczne, zwłaszcza w codziennej eksploatacji. Przy spokojnej, wyważonej jeździe na dłuższą trasę wystarcza ok. 5 l/100 km, a do jazdy po mieście ok. 7l/100 km. Samochód dobrze się prowadzi, perfekcyjnie reaguje na najmniejszy ruch kierownicy, a nieco sztywniejsze zawieszenie radzi sobie z nierównościami.

Zarówno kierowca, jak i pasażerowie, na pewno docenią bardzo przestronne wnętrze oraz pojemny, (jak na ten rodzaj samochodu) bagażnik. Gdybyśmy jednak odczuwali niedosyt miejsca, w samochodzie umieszczono kilka dodatkowych przegródek, np. pomiędzy siedziskami tylnej kanapy.

Na wynajem Forda Focusa, zdecydować się mogą zarówno osoby, podróżujące w pojedynkę jak i w grupie. Auto nadaje się na podróż służbową, na przejazd po mieście jak i na dalszą trasę – wspólne wakacje czy ferie. Może stanowić alternatywę dla równie chętnie wynajmowanego Opla Astry czy Volkswagena Golfa.

 

wypożyczalnia samochodów osobowych ford focus

Cena za wynajem Forda Focusa w wypożyczalni Rentcars uzależniona jest od długości najmu, doboru dodatkowego wyposażenia czy zastosowanego kodu rabatowego.

Sprawdź także nasze punkty odbioru na lotniskach: