Search for a car
Reviews from our customers
Bardzo dobra obsluga przy odbiorze i zwrocie wyporzyczonego samochodu. Pracownicy profesjonalni i mili dla
clienta. Samochod jako taki byl dobry i sprawial sie dobrze podczas dwu tygodniowych wakacji ale mogl byc nowszy z mniejszym przebiegiem co zapewniloby spokojniejsza jazde nie myslac o eventualnych usterkach.
Janusz
Jestem bardzo zadowolony z wypozyczenia samochodu w tej firmie RentCars punktualnosc i rzetelnosc tej firmy oceniam na 5 gwiazdek .
Mam nadzieje ze jeszcze nie raz z usług tej firmy skorzystam a korzystałem juz trzy razy za kazdym razem bylo bardzo dobrze a przede wszystkim brak limitu km to sie chwali . Dziekuje i do następnego razu pozdrawiam cały zespól RentCars
Niestety zamiast skody rapid dostalem kombi toyote auris ale jak najbardziej wszustko ok polecam
Jestem bardzo zadowolona,autko super:-) wszystko na czas.
Obsluga bardzo mila I pomocna.
Dziekuje i Polecam :-)