Search for a car
Reviews from our customers
Co do samochodu, nie mam uwag. Samochód nowy, niezbyt komfortowy, ale nie oczekiwaliśmy zbyt wiele za taką cenę. Wszystko funkcjonowało bez zarzutu. Natomiast mam poważne uwagi co do kontaktu z biurem, od którego wynajmowaliśmy auto. Bez ogródek: kontaktu praktycznie nie było. Totalne olewanie klienta i jego pytań, wątpliwości. Ja nie mam żadnego doświadczenia w wynajmie auta. Miałam prawo mieć pytania, a poza tym przesłane wiadomości nie były wystarczające: jak nastąpi przekazanie auta, gdzie, jaka forma zapłaty. Tak naprawdę nie byliśmy pewni do końca, czy w ogóle te auto dostaniemy. Nie wiem, czy tak wszystkie biura wynajmu samochodów działają (???) Czy to standard? napisałam ponownie do pana właściciela biura. Od półtorej tygodnia czekam na odpowiedź. Poprawka: już nie czekam. Pozdrawiam
Super !!! Wszystko nastawione na wygodę klienta
Gorąco polecam i napewno skorzystam z tej wypożyczalni
Wszystko w najlepszym porządku, dobry kontakt.
Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy ponownie ! :) Transporters S.A2017-08-28
Naprawdę super wypożyczalnia jak również rewelacyjna obsługa która zawsze służy chętnie pomocą i sa dobrze zorganizowani a samochody super i wszystkim Polecam tą wypczalnię bo naprawdę warto . Ja z mojego najmu Jestem bardzo zadowolony i na pewno za każdym następnym razem Wrócę tylko i wyłącznie do tej wypożyczalni bo spełniła moje oczekiwania czyli było bezproblemowo i wszystko na czas i nikt nie chodził z jakimś śmiesznym protokołem jak u konkurencji tam w Krakowie. Naprawdę polecam jeszcze raz wszystkim Super wypożyczalnia i pełen profesjonalizm
Pani z która rozmawiałem przez telefon była bardzo nie miła, mimo tego ze auto mialem zarezerwowane na godzine 22.30 zadzwonila do mnie o 21.53 z informacja ze za 6 min wychodzi do domu i ze ja to nie interesuje i zaprasza rano z czego zarezerwowalem VW Golf VII a dostalem astre. balagan w papierach w kwietniu zalapalem fotke z fotoradaru zaplacilem online 123zl za udostepnienie danych (mam potwierdzenie) przez firme BLUEMEDIA place rozne faktury i nie mialem nigdy problemu a tu masz nie maja wplywu sierodków po uiszczeniu ponownym dopiero wtedy wydali auto zenada BURDEL W PAPIERACH NIE MILA OBSŁUGA ZENADA NIE POLECAM wypozyczalem 3 razy pojazd zawsze byl jakis problem ...