Search for a car
Reviews from our customers
wszystko ok. obsługa jak zawsze miła i pomocna, autko czyste jak nowe bardzo dobrze wyposażone. 1.7 diesel w automacie z tempomatem i super systemem multimedialnym (android auto przez kabel, lub
muzyka i rozmowy przez Bluetooth) fajnie sie spisywał na serpentynach w alpach. w dwa tygodnie zrobiliśmy ponad 2500km a średnie spalanie wyniosło w granicach 6.2l/100km, mocy mu nie brakowało, sportage dorównywał santa fe 2.2 diesel
jedyny minus to mały bagażnik ale za to pasażerowie z tyłu mają więcej miejsca
poprzednio mielismy wersję benzynową z mulastym malym silniczkiem i zerowym wyposażeniem.
polecam!!!
Absolutnie najlepsza wypozyczalnia samochodow z jakiej kiedykolwiek korzystalem.
Swietny serwis i wspaniala, profesjonalna obsluga,
Polecam wszystkim.
Robert M
Jestesmy bardzo zadowoleni I na pewno skorzystamy w przyszlosci z tej wyporzyczalni. Dziekujemy serdecznie
Ogolnie wszystko ok.
Jedyna uwaga - wolalbym odbierac i zwracac samochod na lotnisku bez jezdzenia na Orlen.
Dostalismy inne auto ale lepsze wszystko na czas , i nawet z przedluzeniem nie bylo problemu polecam
Profesjonalna i miła obsługa,minimum formalności.Samochód w pełni sprawny i czysty.Polecam.
Co do samochodu, nie mam uwag. Samochód nowy, niezbyt komfortowy, ale nie oczekiwaliśmy zbyt wiele za taką cenę. Wszystko funkcjonowało bez zarzutu. Natomiast mam poważne uwagi co do kontaktu z biurem, od którego wynajmowaliśmy auto. Bez ogródek: kontaktu praktycznie nie było. Totalne olewanie klienta i jego pytań, wątpliwości. Ja nie mam żadnego doświadczenia w wynajmie auta. Miałam prawo mieć pytania, a poza tym przesłane wiadomości nie były wystarczające: jak nastąpi przekazanie auta, gdzie, jaka forma zapłaty. Tak naprawdę nie byliśmy pewni do końca, czy w ogóle te auto dostaniemy. Nie wiem, czy tak wszystkie biura wynajmu samochodów działają (???) Czy to standard? napisałam ponownie do pana właściciela biura. Od półtorej tygodnia czekam na odpowiedź. Poprawka: już nie czekam. Pozdrawiam