Search for a car
Reviews from our customers
Rezerwacja przebiegła bardzo dobrze, terminowo dostarczony samochód oraz odbiór też bez żadnych komplikacji. Bardzo dziękuję
Jesteśmy bardzo zadowoleni,samochód wspaniały,warto było wypożyczyć.Zamówimy go ponownie przy nastepnej wizycie w polsce.
Wszystko odbylo sie jak nalezy. Fachowa i sympatyczna obsluga. Autko bez zarzutow. Polecam