Recherche de voiture
Commentaires de nos clients
Wszystko bardzo mi się podobało, samochód jest dobry, pracownicy są uprzejmi i punktualni. Na pewno tu jeszcze wrócę.
Dziękujemy ! Dolcar Kraków2026-05-03
Obsługa bardzo dobra z zastrzeżeniem tego że lepiej byłoby mieć punkt na lotnisku i nie zawracać sobie głowy dzwonieniem i szukaniem go ,warto poinformować że go tam nie ma ,co do reszty ,wszystko w najlepszym porządku .
Pozdrawiam
Fantastyczna obsluga i bezproblemowa komunikacja z firma MM. Samochod czysty,wygodny i technicznie bez zarzutow. Koszty wypozyczenia rowniez bardzo przyjazne :) polecam!
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-04-30
Skoda octawia jezdze 8 lat dlatego wybralem ten segment a kia ceed to naprawde dwa rozne samochody Podroz w 5 osob z bagazami powiedzmy ze to byl super zart.