Recherche de voiture
Commentaires de nos clients
Samochód został podstawiony porysowany, z uszkodzonym grilem. Wyglądał bardzo niestetycznie jak za cenę wynajmu.
Kiedy zadzwoniłam do obsługi klienta 22.05.2026 około godziny 16.00 odebrała pani, która była bardzo , ale to bardzo nie miła, dając do zrozumienia, że po podpisaniu protokołu odbioru ma mnie już gdzieś i ważne, że pieniądze do nich trafiły. Pani obiecała mi , że dostanę za 'stan' samochodu voucher ze zniżkką na następne wypożyczenie auta. Oczywoście nie dostałam go do dzisiaj. Na emaila nikt nie odpisuje.
Nie jestem zadowolona z obsługo ani trochę. Samochód był zamawiany z miesięcznym wyprzedzeniem, a klientowi płacącemu pełną kwotę podstawiają rupiecia.
Dziękujemy za przekazaną opinię, wyciągniemy z tej sytuacji odpowiednie wnioski i dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. MM CARS RENTAL2026-06-03
Kierowca był spóźniony jakieś 20 minut i samochód nie był posprzątany ale za to był prawie nowy i w świetnym stanie , zatankowany i gotowy do natychmiastowego urzytku . Wystawiam zdecydowane 5 gwiazdek bo obsługa klienta i jakość auta przykrywa te drobne minusy . Napewno skorzystam ponownie przy następnym pobycie w kraju .
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-06-03
Wszystko ok. Gorąco polecam wypożyczalnie :)
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości ! :) MM CARS RENTAL2026-06-02